Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Başakşehir’de ‘Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı’ gerçekleştirildi

İSTANBUL, (DHA) - Başakşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı düzenlendi. Konferansta KOBİ’lerin gelişimi, dijital teknoloji ile girişimcilik arasındaki bağlar, başarı hikâyeleri ve yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesi üzerine birçok başlıkta sunumlar yapıldı. Başakşehir Belediyesi, sektörde kendine pazar oluşturmak isteyen küçük ve orta ölçekli girişimciler ile sektör liderlerinin bir araya geldiği Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı düzenledi. Başakşehir Living Lab’de BuildingMarkets ortaklığında düzenlenen konferansa çok sayıda girişimci katıldı.  SUNUM YAPAN GİRİŞİMCİLERE PLAKET Konferansta KOBİ’lerin gelişimi, dijital teknoloji ile girişimcilik arasındaki bağlar, başarı hikâyeleri ve yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesi üzerine birçok başlıkta sunumlar yapıldı. Mentor desteği, pazarlama desteği, yatırımcı bulma alanlarında da bilgi aktarımında bulunuldu. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin pazarda söz sahibi olan şirketlerle fikir alışverişinde bulunmasına da imkân sağlandı. Konferansın ardından sunum yapan girişimcilere plaket takdim edildi.

Haber Giriş Tarihi: 05.08.2023 16:30
Haber Güncellenme Tarihi: 05.08.2023 16:30
Kaynak: Haber Merkezi
dubainews.com.tr
Başakşehir’de ‘Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı’ gerçekleştirildi

İSTANBUL, (DHA) - Başakşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı düzenlendi. Konferansta KOBİ’lerin gelişimi, dijital teknoloji ile girişimcilik arasındaki bağlar, başarı hikâyeleri ve yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesi üzerine birçok başlıkta sunumlar yapıldı.

Başakşehir Belediyesi, sektörde kendine pazar oluşturmak isteyen küçük ve orta ölçekli girişimciler ile sektör liderlerinin bir araya geldiği Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı düzenledi. Başakşehir Living Lab’de BuildingMarkets ortaklığında düzenlenen konferansa çok sayıda girişimci katıldı. 

SUNUM YAPAN GİRİŞİMCİLERE PLAKET

Konferansta KOBİ’lerin gelişimi, dijital teknoloji ile girişimcilik arasındaki bağlar, başarı hikâyeleri ve yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesi üzerine birçok başlıkta sunumlar yapıldı. Mentor desteği, pazarlama desteği, yatırımcı bulma alanlarında da bilgi aktarımında bulunuldu.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin pazarda söz sahibi olan şirketlerle fikir alışverişinde bulunmasına da imkân sağlandı. Konferansın ardından sunum yapan girişimcilere plaket takdim edildi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.